Zabudnuté heslo | Registrácia

Na prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt , Trnava

#1218 14.03.2019 13.04.2019

Na prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt , TrnavaNa prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt , TrnavaNa prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt , TrnavaNa prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt , TrnavaNa prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt , TrnavaNa prenájom zrekonštruovaný 1-izbový byt , Trnava

Bližší popis

Ponúkame na prenájom 1-izbový byt ( bauring ) bez balkóna v Trnave, ul. Šafárikova. Byt s výmerou 28m2 sa nachádza v zateplenom bytovom dome bez výťahu na 2.p/4. Útulný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, vrátane výmeny okna - plastové, výmeny elektroinštalácie, prerobenie kúpeľne, nová sanita, obklady, dlažba, nové bezpečnostné dvere, nová kuchynská linka, maľovka. Zariadenie bytu: kuchynská linka, 2-plotenka -indukčná varná doska, digestor, chladnička s mrazničkou. Posteľ , skrine, pračka po dohode. Mesačný nájom je 400,-€ vrátane energií, bez internetu, bez TV. Depozit je 2-mesačný. Doba nájmu 1 rok s možnosťou predĺženia. Internet, TV nie je, ale je možné po vzájomnej dohode zabezpečiť. Priestor je vhodný pre 2 osoby. Podmienkou je MAXIMÁLNE udržiavanie poriadku, čistoty, dobrých susedských vzťahov a zákaz fajčenia ako v byte, tak i v spoločných priestoroch. V prípade záujmu, kontaktujte, prosím, Ing. Krampla 0903 721 834.

Vlastnosti bývania

Základné vlastnosti

Centrum mesta
Byt
Vhodné pre muža
Vhodné pre ženu
Vhodné pre pár

Vybavenie a zariadenie

Chladnička

Komfort a prístupnosť

Kontakt

Inzerát pridal/a p. Ing. Krampl Roman. Môžeš ho/ju kontaktovať na telefónnom čísle 0903721834 alebo mu/jej pošli správu:

Kontaktný formulár