Zabudnuté heslo | Registrácia

Prenájom izieb v rodinnom dome, pekná lokalita s výbornou dostupnosťou

#1882 08.10.2019 07.11.2019

Prenájom izieb v rodinnom dome, pekná lokalita s výbornou dostupnosťouPrenájom izieb v rodinnom dome, pekná lokalita s výbornou dostupnosťouPrenájom izieb v rodinnom dome, pekná lokalita s výbornou dostupnosťouPrenájom izieb v rodinnom dome, pekná lokalita s výbornou dostupnosťouPrenájom izieb v rodinnom dome, pekná lokalita s výbornou dostupnosťouPrenájom izieb v rodinnom dome, pekná lokalita s výbornou dostupnosťou

Bližší popis

Ponúkame na prenájom dve zariadené dvojlôžkové izby v rodinnom dome, v kľudnej lokalite, v peknom prostredí mestskej časti Košice-Vyšné Opátske, s výbornou dostupnosťou do mesta, za cca 10 minút (zastávka MHD č. 31 V úvoze, 50 m od domu). Dom prešiel tento rok rekonštrukciou, kuchyňa s novou kuchynskou linkou, zabudovanou elektrickou varnou doskou, novou chladničkou, novou mikrovlnkou. Nová kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a novou práčkou. Izby sú vymaľované s novým nábytkom vrátane nových postelí s novými matracmi. Bývanie je vhodné pre študentov aj pracujúcich. K dispozícii je obývacia miestnosť s prístupom na krytú terasu a pivnica na odkladanie bicyklov. V prípade potreby je parkovanie v uzatvorenom dvore. Cena je za osobu. Možná dohoda na cene.

Vlastnosti bývania

Základné vlastnosti

Vidiek
Rodinný dom
Vhodné pre muža
Vhodné pre ženu
Vhodné pre pár

Vybavenie a zariadenie

Chladnička
Mikrovlnná rúra
Práčka

Komfort a prístupnosť

Balkón / terasa
Garáž / parkovacie miesto

Kontakt

Inzerát pridal/a p. Michaela Dančišínová. Môžeš ho/ju kontaktovať na telefónnom čísle 0907027857 alebo mu/jej pošli správu:

Kontaktný formulár