Zabudnuté heslo | Registrácia

Prenajmem garsonku na Hospodarskej ulici v Trnave

#2908 11.07.2021 10.08.2021

Prenajmem garsonku na Hospodarskej ulici v TrnavePrenajmem garsonku na Hospodarskej ulici v TrnavePrenajmem garsonku na Hospodarskej ulici v TrnavePrenajmem garsonku na Hospodarskej ulici v TrnavePrenajmem garsonku na Hospodarskej ulici v TrnavePrenajmem garsonku na Hospodarskej ulici v Trnave

Bližší popis

Prenajmem garsonku v tichej lokalite v Trnave na Hospodarskej ulici s moznostou parkovania hned v blizkosti panelaka. Panelak presiel kompletnou rekonstrukciou. Centrum mesta Trnavy je dostupne chodzou (cca. 5 min). Byt je v tesnej blizkosti obchodneho retazca LIDL. Byt presiel kompletnou rekonstrukciou a je zariadeny (nova kuchynska linka s umyvadlom, sporak, chladnicka s mraznickou, mikrovlnna rura, pracka, plastove okno so zaluziami, plavajuca podlaha, nove WC, sprchovy kut). Byt je vhodny najma pre jednotlivca, alebo pracujuci par. Cena 330 Eur/mesiac vratane energii. Depozit 100 Eur (plati sa jednorazovo pri podpise zmluvy). Cena nezahrna internet.

Vlastnosti bývania

Základné vlastnosti

Sídlisko
Byt
Vhodné pre muža
Vhodné pre ženu
Vhodné pre pár

Vybavenie a zariadenie

Chladnička
Mikrovlnná rúra
Práčka

Komfort a prístupnosť

Garáž / parkovacie miesto

Kontakt

Inzerát pridal/a p. Darina Kucharikova. Môžeš ho/ju kontaktovať na telefónnom čísle 0914233749 alebo mu/jej pošli správu:

Kontaktný formulár