Zabudnuté heslo | Registrácia

Top inzeráty

Chceš, aby sa tvoj inzerát zobrazoval v tejto časti? Aktivuj si pri svojom inzeráte Topovanie

Ponuky bývania Bratislavský kraj

bývanie pre pohodovú nefajčiarku

#2692 12.01.2021 27.01.2021

Pre pohodovú a férovú nefajčiarku ( max. do 50 rokov), ktorá sa rada porozpráva a zároveň má rada aj pokoj, ponúkame 1 miesto v spoločnej, priestrannej izbe pre dve osoby s balkónom. V izbe už býva veľmi príjemná pracujúca žena. V byte bývajú ešte 2 pohodové, pracujúce nefajčiarky. Izba je nepriechodná, kompletne zariadená, má dostatok úložného priestoru, wifi, KTV, LCD, jednu stenu s dreveným obkladom. Byt je 3-izb. v pokojnom prostredí, rekonštr., kompletne vybavený, v zateplenom dome. K dispozícií je aj zebezpečená pivnica. Výborná lokalita: blízko Ružinovkej polikliniky, OC RETRA, výborná dostupnosť do centra, do admin. centier (zast. Herlianska alebo Hraničná). Konečná cena , bez depozitu. Voľné ihneď, po uzavretí náj. zmluvy.

Ponukam 1,5 izbový byt na prenájom

#2688 07.01.2021 22.01.2021

Popis nehnuteľnosti: Ponúkam na prenájomj 1,5 izb, byt,35m2, po kompletnej rekonštrukcii,/pred 4.rokmi/, na 2/7posch, orient V/Z, nachádzajúci sa na Slatinskej ulici v mestskej časti Vrakuňa. . Kvalitná, vkusná a do detailov premyslená rekonštrukcia a zariadenie tohto moderného bytu, kde sa počíta doslova s využitím každého cm2 priestoru. Dispozícia pôsobí vzdušne, priestranne a voľba svetlých farieb v interiéry budí dojem, že byt je väčší ako jeho skutočné rozmery. Orientácia V/Z poskytuje dostatok svetla počas celého dňa obom miestnostiam. Dostatok úložného priestory zabezpečujú vstavané skrinky v spálni aj nová moderná KL v kuchyni. KL vybavená elektrospotrebičmi, umývačkou riadu a plynovo elektrickým sporákom. Kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom a našiel sa aj priestor pre práčku. Kompletná rekonštrukcia spočívala v zmene dispozície bytu,výmene elektriny,nové podlahy, dlažby, okná, sieťky, stierky, sanita, nové bezpečnostné dvere. V byte internet aj káblová TV. Lokalita: do centra dostupná za 15-20 min, MHD v blízkosti. Pred domom možnosť bezproblémového parkovania, z vnútrobloku detske ihrisko. Obchody Tesco, Lidl, škola, škôlka Tichá časť v blízkosti lesa. Platí sa aj 1 mesačný depozit vo výške 450 e. Nie je vhodný pre fajčiara.

Ponúkame ubytovanie v Bratislave

#2646 24.11.2020 22.02.2021

Ponúkame ubytovanie v Bratislave v zariadení STUDENT RESIDENCE. Cena od 195 EUR/mesiac pri uzatvorení zmluvy na 5 a viac mesiacov. Pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0911 100 708 ale e-mailom na info@studentresidence.sk